A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Besnik Jaha është një shkrimtar. Shkollimin e nisi në Stagovë, një fshat kaçanikas. Në vitin 2001 familja e tij u shpërngul në Ferizaj, ku mbaroi me sukses të shkëlqyer filloren në shkollën “Ahmet Hoxha”. Shkollimin e mesëm e mbaroi në Medresenë e Mesme “Alauddin” në Prishtinë. Ka mbaruar studimet në Universitetin e Prishtinës, në Fakultetin e Filologjisë, dega Letërsi Shqipe, dhe menjëherë ka vazhduar edhe studimet master, të cilat i përfundoi në afat të rregullt. Me krijimt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Gajur Pajaziti

Kreshnik Ibrahimi

Dionis Xhafa

Albi Lushi

Kasam Shaqirvela

Matt K

Orhan Dauti

Gert Vlashi

Endri Nazarko

Imarton Osmani


Tags: Besnik Jaha

Krijo Një Kartolinë