A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besart Ramiz Tafaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Shipshan (Tropoje) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besart Ramiz Tafaj është një shkrimtar. Shkollën fillore e kreu në vendlindje pranë shkollës 9-vjeçare "Haxhi Zenuni" Buçaj. Ndërsa arsimin e mesëm e ka kryer po në vendlindje në Shkollën e Mesme të Bashkuar "Ali Iber Nezaj" Tropojë. Aktualisht studion në UPT , në Fakultetin e Inxh.Matematike dhe Inxh. Fizike , Dega Inxh.Matematike. Në korrik të 2015 ka botuar librin e tij të parë me poezi me titull "AKOMA BESOJ". Ka marrun pjesë në disa aktivitete letrare si "E Diela Poetike" dhe "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Leonard Mrishaj

Romario Xhaferri

Samed Hoxhaj

Klevis Maliqi

Serael

Mahir Ademi

Kadri Mehmeti

Matt K

Gentinikqi

Shkelqim Zeka


Tags: Besart Ramiz Tafaj

Krijo Një Kartolinë