A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besart Halimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Besart Halimi është një këngëtar i njohur. Djaloshi që u bë i njohur në spektaklin e talenteve të rinj “Ethet e së premtes mbrëma” që organizohej vite më parë në Tiranë, sot është ndër këngëtarët më të kërkuar në tregun kosovar. Besart Halimi ka grumbulluar rreth vetes shumë simpatizues që pëlqejnë dhe dëgjojnë muzikën e tij. Këngët e tij të njëpasnjëshme e kanë shndërruar në një këngëtar mjaft të pëlqyer dhe të dëgjuar nga publiku kosovar, veçanërisht nga moshatarët e tij. Në vitin 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Krayzie Xia

Muaad

GT

Kasso

Trim Jakupi

Demush Malaj

Jashar Hoxha

Armend Sherifi

Explicit

Dr.Nushi


Tags: Besart Halimi

Krijo Një Kartolinë