A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besa Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Besa Morina është një këngëtare e njohur. Besa Morina është një vajzë e moshës së re, e cila gati dy dekada të jetës se saj ia kushtoi muzikës, duke kultivuar ndjenjat përmes melodisë. Repertuari i këngëve të saja është i njohur për publikun në Kosovë, Maqedoni, Shqipëri dhe kudo që janë shqiptarët. Besa, pasionin e saj krijues e pasuroi edhe me diplomimin në Fakultetin e Muzikës. Megjithatë, edhe perkundër aktiviteteve të shumta në fusha të ndryshme, ajo ka gjetur kohë edhe për studimet...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fitore Gjonbalaj

Drenusha Latifi

Teuta Blaka

Leonida Marjakaj

Valentina Rama

Behare Shala

Aferdita Bajrami

Valentina Ajdari

Albulena Kajtazi

Fjolla Krasniqi


Tags: Besa Morina

Krijo Një Kartolinë