A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bertan Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  165
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Bertan Asllani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Bertan Asllani lindi në Shkup ku edhe e përfundoi shkollën fillore dhe të mesme në Kolegjin Amerikan pasiqë për të ishte vendi i duhur ku kishte takuar edhe shumë nga shoqëria e tij. Muzikë ishte diçka që ai gjithmonë kishte dashur të angazhohej në të. Dëshira e tij për të qenë këngëtar, tekstshkrues, producent ishte diçka nga e cila kurrë nuk hoqi dorë. Dhe kështu kur ishte 11 vjeç ai këndoi për herë të parë me një grup Turk në vitin 1996. Më vo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

İmkansiz (2013)

Besa Besë

Akoma Te Du


» Dërgo Një Këngë »

Kujt I Thua Xhan
Zemer
Nuk Vjen Parasysh
Damla Damla
Ben Lazim
Shum Low
Belki De
Aşk Herşeyi Affeder
Imkansiz
E Ta Kisha Dit


Përkthime (5)


Artistë Të Ngjashëm:

Berkan

Kelly

Ergys Shahu

Erik Lloshi

Albatrit Muqiqi

Red Bloody

Korab Shaqiri

Kristo Thano

Klejvis Saliaj

Lindon Berisha


Tags: Bertan Asllani, Bertani

Krijo Një Kartolinë