A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Hallaqi (Belle)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Bekim Hallaqi (Belle) është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur. Kantautori i mirënjohur konfirmoi ndarjen nga grupi "Machiato Band", ku ai ishte producent, kompozitor e pianist dhe filloi karrierën e tij si solist. Më datë 18 Nëntor 2018, Belle publikon videoklipin "Me Lot". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, Bekim Hallaqi, teksti u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga BUG Production. Në Janar 2019, Belle bëhet vokalist i grupit legjendar “TNT” dhe do i rikthehen skenës muzikore me këngë të reja...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

TNT

Ish-Anëtar i grupit

Machiato Band

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Me Lot

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Mili Sallauka

Met Sadiku

Trim Jakupi

Morris

Muaad

Fugaa

Ajet Sinani

Luli (Lulzim Sadiku)

Kosovar Alija

Niti-Bronx


Tags: Bekim Hallaqi, Belle

Krijo Një Kartolinë