A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bashkim Marash Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Deqan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
Bashkim Marash Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kujtim Ibrahimi

Valon Rama

Ergin Brahimi

Mensur Mehana

Astrit Bejta

Izi

Armend Shabani

Agron Ahmeti

Acidi

Adriatik Lota


Tags: Bashkim Marash Krasniqi

Krijo Një Kartolinë