A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bardhi Idrizi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Bardhi Idrizi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Tetor 2018, Bardhi publikon videoklipin "SMK". Më datë 16 Shkurt 2019, Bardhi publikon videoklipin "Galileo". Më datë 28 Prill 2019, Bardhi publikon videoklipin "Familia". Më datë 21 Maj 2019, Bardhi publikon Mixtapen e parë me 11 këngë që vendosi ta titullojë "21" për disa arsyje siç janë mosha e tij dhe se me publikimin e ketij mixtape i bëhen gjithsej 21 këngë të publikuara....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Redrum

Nikinjoo

5kinny

4NI

Jetmir Salihu

Arjan Rrahmani

ANI (RapBoy)

Flori ABG

THUG1

ELAI


Tags: Bardhi Idrizi, Bardhi, Bardhyl Idrizi

Bardhi Idrizi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë