A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bardhe Gega - Asnjehere


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2019

2019-07-26T16:07:32

More zemren, zemren tem
Por ma bane jeten helm
Me premtove lumturi
Ti e vrave ket dashni

REF.:
Asnjehere, Asnjehere
Ma ket zemer nuk ma merr
Shum po vuj 2x
Dashnin ja dhe tjeter kujt

Me dhe bese e me dhe fjale
Me the nuse kam me t'marr
U ba zi fustani i bardh
Por un kurr skam me ta fal

REF.:
Asnjehere, Asnjehere
Ma ket zemer nuk ma merr
Shum po vuj 2x
Dashnin ja dhe tjeter kujt