A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Bardhe Gega - Luni Luni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2018

2018-11-22T16:46:28


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luni Luni" kënduar nga Bardhe Gega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bardhe Gega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin