A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bardhe Gega Jaku - Cika E Diaspores  (Feat. Kola Geee)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2018

2018-07-20T19:32:08

Muzika & Orkestrimi:

Alban ArifiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cika E Diaspores" kënduar nga Bardhe Gega Jaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bardhe Gega Jaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin