A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bardhe Gega - Na Mbledh Diaspora


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2016

2016-07-02T11:00:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Mbledh Diaspora" kënduar nga Bardhe Gega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bardhe Gega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin