A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bardhe Gega Jaku - Vendit Tim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/02/2014

2014-02-07T11:30:44

kalova rruge veshtrova detet askun nuk gjeta si vendin tim veq nje grusht dheeeeeeeeeeeee mora me vete shpirtin plagosur dhe syt e zi. dritaren hap nga perendimi me rrezet te djellit e ndjej qdo hap kur po vjen nata me kap trishtimi per qdo friksime futem ne ma.
2. dua te shoh dua te shoh token time dua te shoh mjer te kroni i bardh un hodha shtat rinin time atje ku zemren ma kan marr .
malli me merr o per nen loke malli me merr per vendin tim tregoja vendin tregoje boten me piklon zemra veq ne mergim.
2.dua te shoh dua te shoh token time dua te shoh mjer te kroni i bardh un hodha shtat rinin time atje ku zemren ma kane marr


Ky tekst u dërgua nga marigona morina