A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bardhe Gega Jaku
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
Këndon kryesisht: popullore moderne

Bardhe Gega Jaku është këngëtare e njohur. Më datë 7 Shkurt 2014, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Vendit Tim".

Më datë 3 Qershor 2014, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Zemra E Nanes".

Më datë 4 Tetor 2014, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Jeto Castin".

Më datë 3 Qershor 2015, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Po Kthehem Sot". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani.

Më datë 2 Korrik 2016, Bardhe Gega publikon videoklipin "Na Mbledh Diaspora".

Më datë 11 Dhjetor 2017, Bardha Gega publikon videoklipin "Sa E Bukur Eshte Shqiperia".

Më datë 20 Korrik 2018, Bardhe Gega Jaku publikon videoklipin "Cika E Diaspores", në bashkëpunim me Kola Geee. Muzika dhe orkestrimi u punuan nga Alban Arifi.

Më datë 14 Gusht 2018, Bardhe Gega publikon videoklipin "Fol Fol".

Më datë 23 Tetor 2018, Bardhe Gega publikon videoklipin "Rrug Te Botes".

Më datë 22 Dhjetor 2018, Bardhe Gega publikon videoklipin "Foleja E Vjeter".

Më datë 14 Maj 2019, Bardhe Gega publikon videoklipin "T'kam Dashni". Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Më datë 26 Korrik 2019, Bardhe Gega publikon videoklipin "Asnjehere".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »