A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B-Master

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
B-Master është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Smart Boy

Black'1

Eles

Mergimii

Dm Ritmi Magjik

Dr. Flow

Ghost

Blazy

Diks

Ed


Tags: B-Master, Besforti

Krijo Një Kartolinë