A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  645
  • Vendlindja:
  • Podujevë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Azet është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Granit Musa ose ndryshe siç njihet me nofkën Azet, largohet nga Kosova drejt Gjermanisë në moshën 4 vjecare. Në vitin 2010 formoi grupin KMN, bashke me shoket e tij Ali e Ghasan (Zuna), të cilet ishin rritur ne nje lagje te njejtë në Dresden. Më datë 7 Shkurt 2016, Azet publikon videoklipin "Koka". Edhe pse Azet është rritur jasht vendlindjes së tij ai kurr nuk e mohon që eshte shqiptar dhe që e do shumë Shqipërine dhe Kosovën, prandaj videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

3 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Super Plus (2019)

Fast Life (2018)


» Dërgo Një Këngë »

Skam Koh
Kriminell
Überlebt
Pam Pam
9 Milly
Hallo Hallo
Kamehameha
Fragen
Gjynah
Wenn Die Sonne Untergeht


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Elinel

Bx-A

Mr.Trimi

Tiki

Niil-B

Sacrifice

Ex King

Rascom

Overlord

Alba G


Tags: Azet, Granit Musa, Azphalt

Azet në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë