A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Abdo - Nje Moment


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2019

2019-02-11T20:00:03


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nje Moment" kënduar nga Abdo.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nje Moment".
Videoklipi nga Abdo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Keli - Nje Moment

Keli:
Nuk mundem te qendroj larg
Zemra te kerkon pran
Cdo dite me shume kam mall
Per nje moment
Me ty
Per nje moment
Me ty

Ref. x2:
Nuk mundem te qendroj larg
Zemra te kerkon pran
Cdo dite me shume kam mall
Jeten do e kisha fal
Per nje moment me ty

Dichy:
Jam i ulur ne cepin e nje dhome
Kujtimet po mi shton pija e ksaj gote
Vetmia mu ka zbeh sepse sonte jam tu u deh
Ate qe patem dje nuk guxoj me ta shpreh
Per nje moment po mendoj
Spo di nga tja filloj
Zemra mu ka zbut e cdo dite per ty mendoj
Shikoj larg vetes kur ishim na dy bashke
Edhe pse me ty jam sjelle shume i vrazhde
Un ty prap tkam dasht prej vetes kam dal jasht
Menjeher ndjenja per ty mu ka kthy ndjenje e gjasht
Dhe pse e tregoj tash un kurr nuk ta thash
Zhgenjimi nsyt e tu prej lotve e pash

Ref. x2 Keli:
Nuk mundem te qendroj larg
Zemra te kerkon pran
Cdo dite me shume kam mall
Jeten do e kisha fal
Per nje moment Me ty

Shikoj akrepat e ores dhe mendoj
Ato ecin por asgje seshte njesoj
Si mundet valle qe njeriu te gaboj
Dashurin qe ndjen kurr mos ta tregoj

Ouuuo asgje smund ta ndryshoj
Ouuoo ouuuua
Ndoshta ne vetmi kaloj
Nje dite mund te t'harroj
Cka ndjej per ty kurre sdo ta tregoj

Ref.:
Nuk mundem te qendroj larg
Zemra te kerkon pran
Cdo dite me shume kam mall
Jeten do e kisha fal
Per nje moment Me ty...

Per nje moment
Me ty...

Zelma - Nje Moment

Sikur sot,sikur sot asnje tjeter dit
Smuj me prit smuj me prit jo mo asni dit
Sdu me kthy mo ate kohe kur per ty gjithqka kam bo
Lshoje plot muziken fort
Nuk du me ni qka ai thot
Ai thot not givin up anymore anymore
For ya for ya for ya boy

Ref:
Per nje moment harroj gjithqka qe sja vlen
E kerkoj veq nje moment
Ti mbylli syt t'harroj gjithqka
Per nje moment harrova
Krejt i lash une
Kujtova
Qe do ta bej ate se qka dua un
Veq qka dua une

Strofa 2:
Ja nise prap tnjejtes loje
Harroje krejt se sdu me ty mo tvazhdoj
Krejt per ty i bona un i bona un
Po tash ka marr fund
Lshoje plot muziken fort
Nuk du me ni qka ai thot
Ai thot
Not givin up
Anymore, anymore
For ya for ya for ya boy

Ref:
Per nje moment harroj gjithqka qe sja vlen
E kerkoj veq nje moment
Ti mbylli syt t'harroj gjithqka
Per nje moment harrova
Krejt i lash une
Kujtova
Qe do ta bej ate se qka dua un
Veq qka dua une

Vjollca Haxhiu - Nje Moment

KUR MENDOVA SE MHARROVE
KUR BESOVA SE TI SHKOVE
KUR ÇDO SHPRES E PATA HUMB
TI U KTHEVE PRAP TE UNNNNNNNN.

REF.2X

NJE MOMENT NJE MOMENT
PER TY VLEN SA JETA KREJT
JETA ESHT NJE SEKRET
KUR SE DI SE QKA TE PRET.

KUR MENDOVA SE ERDH FUNDI
ZERI YT ME ZGJOI NGA GJUMI
KUR ÇDO SHPRES E PATA HUMB
TI U KTHEVE PRAP TE UNN.

REF.2X
NJE MOMENT NJE MOMENT
PER TY VLEN SA JETA KREJT
JETA ESHT NJE SEKRET
KUR SE DI SE QKA TE PRET.

NJE MOMENT NJE MOMENT
PER TY VLEN SA JETA KREJT
JETA ESHT NJE SEKRET
KUR SE DI SE QKA TE PRET.