A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ona Vasjari - Niper Dhe Mbesa


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2019

2019-06-08T19:03:51

Muzika & Orkestrimi:

Valter Beqo

Teksti:

Arben Duka

Teksti:

Armand Trebicka

Video Produksioni:

MAX ProductionNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Niper Dhe Mbesa" kënduar nga Ona Vasjari.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Niper Dhe Mbesa".
Videoklipi nga Ona Vasjari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin