A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ona Vasjari - Favor  (Feat. 2Step)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/08/2018

2018-08-21T17:00:02

Featuring

2 Step

Teksti:

2 Step

Muzika & Orkestrimi:

Marsel Gunga

Video Produksioni:

MAX ProductionKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Favor" kënduar nga Ona Vasjari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ona Vasjari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin