A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Artir Gjikokaj - Ne Zemer


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2019

2019-06-14T17:00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ne Zemer" kënduar nga Artir Gjikokaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ne Zemer".
Videoklipi nga Artir Gjikokaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

B2N - Ne Zemer

[MARSELA:]
Ti je ne anen tjeter t'botes
Une jam aty ku ti me le
Sa muaj vite po pres,se di a do jemi prap ne
Cdo avion qe kalon mbi re,une lutem te jesh ti
Te kerkoj po ti nuk je,edhe qielli behet gri

Edhe pse jena shume larg
Mendoj per ty nga mengjesi deri n'dark
E di se malli shume t'ka marr
Por dita shpejt ka me ardh

[REFRENI:]
Do t'jena bashk,do t'jena bashk
Sa shume ty kam me t'dasht
Do t'jena bashk,do t jena bashk
Je mrena n'zemer s'del kurr jashte

[B2N:]
Nuk na ndal as deti as oqeani
Dashnia per ty m'ka djeg si vullkani
Me padurim po i pres mesazhet
Fjalt e amla dhe imazhet
Tan diten tek ti mua m'rrin menja
Jam me fat qe je e jemja
Besom kto fjal po m'dalin nga zemra
Nuk jam nga ata meshkuj qe thon vetem rrena

Edhe pse jena shume larg
Mendoj per ty nga mengjesi deri n dark
E di se malli shume t'ka marr
Por dita shpejt ka me ardh

[REFRENI:]
Do t'jena bashk,do t'jena bashk
Sa shume ty kam me t'dasht
Do t'jena bashk,do t'jena bashk
Je mrena n'zemer s'del kurr jasht

Jenny Jonas - Ne Zemer

Sa here me thoje zemer vetem ty te dua
Ti premtoje
Sa here me thoje se gjithmone do jesh me mua
Por harroje
Per ty une do jetoj
Dhe pse ndoshta per ty nuk eshte me njesoj
Gjithmone une do ta them
Se te kam dashur me te vertete

Ref:(2x)
Ne zemer do te mbaj do te mbaj do te mbaj
Se pa ty
Kam frike
Se pa ty
Kam frike
Ti rri ne zemer ti rri edhe pak
Te kam une shpirtin tim
Te lutem ti mos ik

Elgiti
Une do jem aty
Sa here te ndihesh vetem
Une do jem aty..
Edhe pse gaboj
Sdo dua dike tjeter
Do jemi gjithmone te dy

Sa here me thoje zemer vetem ty te dua
Ti premtoje
Sa here me thoje se gjithmone do jesh me mua
Por harroje
Per ty une do jetoj
Dhe pse ndoshta per ty nuk eshte me njesoj
Gjithmone une do ta them
Se te kam dashur me te vertete

Ref:(2x)
Ne zemer do te mbaj do te mbaj do te mbaj
Se pa ty
Kam frike
Se pa ty
Kam frike
Ti rri ne zemer ti rri edhe pak
Te kam une shpirtin tim
Te lutem ti mos ik
Më Shumë...