A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Xhija - Gjerat Keshtu Shkuan


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2019

2019-05-10T21:51:21

Muzika:

Artan Xhija


Nuk kam force te te ktehj
Edhe pse fort te ndiej
Sa shume dhashe ne dashuri
Por fundi i saj nuk ishe ti

REF. 2x:
Nuk mundem te shkruaj
Asnje mesazh bosh te dergoj
Se gjerat keshtu shkuan
Dhe nje fjal nga ty kerkoj

Zemer si je
Sot me ke fle
Mungesen time a e ndjen
A te dhemb shpirti ty sa une
Se dikur u deshem shume

Nuk e di ku kam mendjen
por di ku kam zemren
La mtumire s'mund te them
se ne shpirt do te kem

REF. 2x:
Nuk mundem te shkruaj
Asnje mesazh bosh te dergoj
Se gjerat keshtu shkuan
Dhe nje fjal nga ty kerkoj

Zemer si je
Sot me ke fle
Mungesen time a e ndjen
A te dhemb shpirti ty sa une
Se dikur u deshem shume


Më Shumë...