A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Xhija - Njesoj Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2018

2018-07-11T17:23:49


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njesoj Te Dua" kënduar nga Artan Xhija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artan Xhija i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...