A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Artan Xhija - Stacioni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/10/2012

2012-10-26T20:03:16

Djelli bie permbi xhama dhe shikimin me verbon
Une i vetem ne makine e ti vetem ne stacion
nuk e di sa shume ke pritur, sdi as kush te shoqeron
Pse nuk vjen te bej nje xhiro, e te coj ku deshiron

Ref
Eja me mua te rime per nje ore te tere
vetem mos me lere

Ben shume vape ketu moj vajze, e shikoj qe po djersij
Mos prit sa te vij urbani, pse nuk hipen ne makine
E di qe jam njeri i huaj, por nuk kam qellim te lig
Dua vetem te jem i sjellshem, dua te sillem si nje mik

Ref
eja me mua te rime per nje ore te tere
Vetem mos me lere


Më Shumë...