A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Artan Xhija - Preka Qiellin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2014

2014-05-05T14:23:11

na lidhi fati pa mbarim nje mallkon ti dashurin per nje gje po mendoje akoma me ty pse jetoj pse sme le te qete ike dhe me harron do te te le te lire neqofte se te gjej dote

2) puthjet qe marre jane te ngrira dikur ti ishe me e mira e shoh qe shume ke ndryshuar dicka te re ke mesuar

pse sme le te qete ike dhe me harron do te te le te lire neqofte se te gjej dote

2)cdo gje mes nesh po mbaron dhe tekste te kota me tregon po nuk kupton te dashurise po vec shkaterrohesh ti

pse sme le te qete ike dhe me harron do te te le te lire neqofte se te gjej dote


Ky tekst u dërgua nga Lisena Fero
Më Shumë...