A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Xhija - Dua Nenen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/01/2014

2014-01-30T14:03:40

Muzika & Teksti:

Artan Xhija


te gjith qeshin dhe kendoijne te gjith lozin dhe lodroijne vetem mua me perzene ik me thon se ti ske nene

te gjith qeshin dhe kendoijne te gjith lozin dhe lodroijne vetem mua me perzene ik me thon se ti ske nene

dua nenen dua nenen dua edhe un nje nene nenen time se mbaj mende
nuk e di se ku ze vend

dua nenen dua nenen dua edhe un nje nene nenen time se mbaj mende
nuk e di se ku ze vend

vazhdon ....


Ky tekst u dërgua nga Spider
Më Shumë...