A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Xhija - Miranda


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Autograf Per Ty"


Eshte me mire te kesh edhe nje Miranden
E te shetisesh me te neper Berat
Dhe te studiosh bukurine e natyres
Floket e Mirandes tiparet e fytyres

Ref

O Miranda, Miranda, Miranda
une te dua, te dua
Ti per mua ke linde per aventure
Miranda shpirt te dua

O ne te dy lindem nje femije
Here e puthja une e here e puthje ti
Mos u mundo ta rritesh ti jetim
O Miranda, Miranda shpirti im
Ref

O Miranda, Miranda, Miranda
Une te dua, te dua
ti per mua ke linde per aventure
Miranda shpirt te dua

O dhe ne jete mund te kete edhe gabime
Mund te kalojme dhe shume shqetesime
Eshte mire te rrime te bashkuar
O te jetojme gjithmone te dashuruar
Ref


Më Shumë...