A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Korra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Artan Korra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 31 Gusht 2011, Artan Korra publikon videoklipin "Te Dua Me Beso". Muzika e këngës u punua nga vetë Artan Korra, teksti u shkrua nga vetë Artan Korra. Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 30 Mars 2015, Artan Korra publikon videoklipin "Si Flutur Ti Kercen". Muzika e këngës u punua nga vetë Artan Korra, teksti u shkrua nga vetë Artan Korra, ndërsa për orkestrimin u kujdes Gentian Coci. Më datë 29 Qershor 2016, Artan Korra ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Redi Penko

Arjan Zika

Ylli Alushaj

Klordian Rama

Behar Spahiu

Gerti Muçollari

Kastriot Adushi

Nimet Sulkaj

Gramoz Tomorri

Sokol Fejza


Tags: Artan Korra

Krijo Një Kartolinë