A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Kola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Artan Kola është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Artani me hitin e tij "Veç Ti Ke Zemer", pushtoi gjithe shqiptaret. Ai eshte tash e sa vjet ne skenen shqiptare, dhe ka kenduar kenge, te cilat kane qene te mireprituara nga publiku mbareshqiptar. Më datë 23 Dhjetor 2011, Artan Kola publikon videoklipin "Veç Ti Ke Zemer". Më datë 13 Qershor 2012, Artan Kola & Nazife Bunjaku publikojnë videoklipin "Për Njëri Tjetrin". Më datë 2 Korrik 2012, Artan Kola publikon videoklipin "Nata E Fundit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Nata E Fundit


» Dërgo Një Këngë »

Shqiperi O Nena Ime
Veç Ti Ke Zemer
Dasma E Malesorit
Ra Faja
Nata E Fundit
Oj Molla Kuqe
Une Pa Ty Si Pa Sy
Potpuri Elbasanase
Te Therras
Pa Dasht U Ndam


Artistë Të Ngjashëm:

Bujar Cici

Gjergj Hila

Alfred Meço

Evans Rama

Përparim Brati

Dritan Jashari

Devis Xherahu

Andi Shkoza

Bekim Kastrati

Selami Kolonja


Tags: Artan Kola

Krijo Një Kartolinë