A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Jusufi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  44
BIOGRAFIA: Artan Jusufi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2009, Artan Jusufi publikon albumin "Milioneri" Në vitin 2010, Artan Jusufi publikon albumin "Një Puthje Gratis" Në vitin 2011, Artan Jusufi publikon albumin "Me Ke Hak" Në vitin 2012, Artan Jusufi publikon albumin "Mesazhi" Në vitin 2013, Artan Jusufi publikon albumin "Zvicerane" Në vitin 2014, Artan Jusufi publikon albumin "Bukuroshja E Kercoves" Në vitin 2015, Artan Jusufi publikon albumin "Ose Ti Ose Une" Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Hey Baby! (2017)

Bjondina (2016)

Ose Ti Ose Une (2015)

Bukuroshja E Kercoves (2014)

Zvicerane (2013)

Mesazhi (2012)

Me Ke Hak (2011)

Një Puthje Gratis (2010)

Milioneri (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Kur E Lujna Shoten
Nuk Ka Falje Per Tradheti
Amanet
Bjondina
Sa Kujtime
Gurbeti 2019
Hey Baby!

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Florimi

Qamil Hondozi

Bashkim Spahiu

Astrit Zikolli

Bimi Mustafa

Ruzhdi Durmishi

Fani (M)

Ahmet Mehmeti

Bekim Kumanova

Muhamet Sejdiu


Tags: Artan Jusufi, Artani, Artan Isufi

Krijo Një Kartolinë