A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Art Veseli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Art Veseli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 24 Qershor 2019, Art Veseli publikon videoklipin "Femijet Lumturine E Meritojne"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Drin Fazliu

Erion Mamuti

Erdin Jakupi

Edon Sallahu

Malsor Abazi

Edi Smajli

Benjamin Crmjani

Artin Cami

Yll Ajroja

Amar Ferizi


Tags: Art Veseli

Krijo Një Kartolinë