A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arrita Dhe Tuana Hoti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arrita Dhe Tuana Hoti është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 4 Korrik 2019, Arrita & Tuana Hoti publikojnë videoklipin "Notat Muzikore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eduard Dhe Bleard

Arizana Dhe Adea Zekaj

Erlini Dhe Ervini

Vellezrit Kuqi

Ela Dhe Bora

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Havushe Dhe Andrin Salihi

Laura Dhe Bleona Hashani

Olta Dhe Elda Sadiku

Koela Dhe Eldi


Tags: Arrita Hoti, Tuana Hoti

Krijo Një Kartolinë