A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Arlind Zeqiri - O Dukat


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/12/2016

2016-12-18T18:30:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "O Dukat" kënduar nga Arlind Zeqiri.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "O Dukat".
Videoklipi nga Arlind Zeqiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti e ëmbel je si mjalt sa shumë ti dua fjalt
ooo syri keq mos te paft
xhan i lumi unë që t'kam se koha është haram
ooo nëse me ty sjam

O Dukat o dukat jam me fat që
t'kam pran ma ke t'ëmbel
muhabetin unë ta di kimetin 2x

Ti me fol keq nuk din gjdo fjal e ke shërim
jetes time i dhe kuptimm
xhan i lumi unë që t'kam se koha ëtshtë haram
ooo nëse me ty sjam

O Dukat o dukat jam me fat që
t'kam pran ma ke t'ëmbel
muhabetin unë ta di kimetin 2x

o dukat o dukat jam me fat që
t'kam pran ma ke t'ëmbel
muhabetin unë ta di kimetin 2x