A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arlind Zejnullau

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arlind Zejnullau është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 20 Korrik 2019, Arlind Zejnullau publikon videoklipin "Fitorja E Trofeve"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Drin Fazliu

Erdin Jakupi

Edon Sallahu

Kevin Selfollari

Edi Zymberi

Harris Bajraktari

Benjamin Crmjani

Ylli Sfarqa

Edi Smajli

Ardit Piraj


Tags: Arlind Zejnullau

Krijo Një Kartolinë