A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
Arjon Gjini është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Vani Rushiti

Valter Beqo

Edlir Begolli

Faruk Banjska

Vedat Lushtaku

Vigan Sulejmani

Adis Ismaili

Dastid Latifi

Kledi Bahiti

Vasil Dede


Tags: Arjon Gjini, Arion Gjini

Krijo Një Kartolinë