A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Arjeta Vllasa & Gjyle Qollaku - Te Vogel Te Mora


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2016

2016-12-31T20:00:01

Më Shumë Nga

Gjyle Qollaku

Orkestrimi:

Naim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Vogel Te Mora" kënduar nga Arjeta Vllasa & Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arjeta Vllasa & Gjyle Qollaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...