A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arjan Rrahmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Arjan Rrahmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Arjan Rrahmani është nje repper nga Prishtina qe jeton në Prishtinë, Kosovë. Shkollën fillore e mbaroi në Prishtinë. Më pas u regjistrua në shkollen e mesme "Gjin Gazulli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

THUG1

Andi AD

ANI (RapBoy)

Flori ABG

Bardhi Idrizi

Jetmir Salihu

Redrum

ELAI

5kinny

Flame


Tags: Arjan Rrahmani, Arjan

Krijo Një Kartolinë