A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arion Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Arion Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Sukseset e tij nuk kanë të ndalur dhe ai është ndër talentët më premtues në Kosovë. Arjoni është gjithmonë falenderues ndaj Zotit dhe familjes që gjithmonë e kanë mbeshtetur. Arjoni ka lindur ne një familje me traditë muzikore, Arjoni është djali i Sintisajzerit të mirënjohur Hamit Gashi, është djali i vëllaut të këngtarit Halit Gashi. Arjon Gashi është nga Klina, është mjaft aktiv në muzik në dasma dhe organizimet tjera muzikore....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Nipi i

Halit Gashit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Venis Agaj

Dren Selmani

Uran Ismaili

Lorent Mataj

Molos Mucolli

Ylli Gexha

Drion Shaqiri

Renato Sakica

Shpëtim Terolli

Rajan Kukaleshi


Tags: Arion Gashi, Arjon Gashi

Krijo Një Kartolinë