A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Norvegji 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ariana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ariana Zenuni është kosovarja që jeton në Norvegji. Më datë 27 Korrik 2017, Ariana publikon videoklipin "Zemra M'digjet". Më datë 14 Tetor 2017, Ariana publikon videoklipin "Ngat Teje". Më datë 12 Maj 2018, Ariana publikon videoklipin "Sonte". Më datë 28 Shtator 2018, Ariana Zenuni publikon videoklipin "Thuje". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga BUG Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luiza Hasani

Fiorela Sahiti

Ermedina Rama

Bleta Brovina

Fatjona Kuçi

Tringa Kay

Eronida

Diana Shillova

Xhesika Polo

Elia


Tags: Ariana, Ariana Zenuni

Krijo Një Kartolinë