A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Argjenda Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Argjenda Selimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi dhe për fëmijë/junior. Më datë 15 Maj 2017, Argjenda Selimi publikon videoklipin "Ne Po Ndahemi". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ramadan Selimi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Entela Ilirjani

Suzana Qatipi

Lumnije Menxhiqi

Ema Bytyqi

Burbuqe Rada

Sevi

Mimoza Abedini

Irma Gurakuqi

Liliana Kanina

Sidorela Kelmendi


Tags: Argjenda Selimi

Argjenda Selimi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë