A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardian Trebicka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Lac 
  • Mosha:
  • 52 Vjeç
BIOGRAFIA: Ardian Trebicka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Ardian Trebicka ka mbaruar Academine e Arteve ne Tirane. Bashkeshortja Enkelejda Sefa Trebicka ka mbaruar Liceun dhe Universitetin e Juridikut ne Tirane. Në vitin 1996, Ardian Trebicka publikon albumin "Tango". Në vitin 2001, Ardian Trebicka publikon albumin "Dhe Deti Na Ka Zili". Në vitin 2003, Ardian Trebicka publikon albumin "Do Behem Cigan". Në vitin 2005, Ardian Trebicka publikon albumin "Shkova Ka Dera Jote". Në vitin 2011, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Kthim (2011)

Shkova Ka Dera Jote (2005)

Do Behem Cigan (2003)

Dhe Deti Na Ka Zili (2001)

Tango (1996)


» Dërgo Një Këngë »

E Imja Je
Keshtu Je Ti


Artistë Të Ngjashëm:

Joe Artid Fejzo

Selami Kolonja

Leonard Bombaj

Ferdinant Bjanku

Bujar Cici

Rifat Mulaj

Thoma Mahilaj

Xhavit Dedej

Nimet Leka

Dritan Jashari


Tags: Ardian Trebicka, Ardjan Trebicka, Ardian Trebiqka

Krijo Një Kartolinë