A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardian Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Ardian Kastrati është një autor këngësh shumë i njohur. Ardian Kastrati është një nga kompozitorët më të njohur në të gjithë Shqiptarinë. Ai vjen nga Maqedonia dhe jeton në Shkup. Ka kompozuar këngë për artist mjaft të njohur shqiptar si: Genta Ismajli, Ryva Kajtazi, Lori etj. Aktualisht jeton në Shkup ku punon në studion e tij inçizuese....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Avni Qahili

Bini Nebihu

Marenglen Boja

Alqi Boshnjaku

Gojart Ferati

Jorgo Papingji

Gent Myftaraj

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Klodian Qafoku


Tags: Ardian Kastrati

Krijo Një Kartolinë