A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbesa Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arbesa Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 15 Maj 2019, Arbesa Gashi publikon videoklipin "Kiss", në bashkëpunim me Blerim Gashin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sina Hima

Eli Tufa

Engji Luma

Majlinda Bajrami

Dhurata Duka

Elhame Ahmetaj Guhelli

Mevlyde Mehmeti

Nevrije Demolli

Qendresa Demaj

Sanije Behrami


Tags: Arbesa Gashi

Krijo Një Kartolinë