A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Arap Jashari & Turab Hajolli - Tallava (Gezuar 2016)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2015

2015-12-30T18:31:21

Më Shumë Nga

Turab HajolliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava (Gezuar 2016)" kënduar nga Arap Jashari & Turab Hajolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arap Jashari & Turab Hajolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin