A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Antigona Rustolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  142
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Antigona Rustolli është një këngëtare e njohur. Antigona Rrustolli eshte nje kengetare e mirenjohur qe nga mosha femijrore. Ne moshen 5-vjeqare, Antigona kishte hobi muziken dhe doli menjehere ne skene. Ajo eshte e martuar ka nje djale te vogel dhe jeton ne Prishtine tani. Hapat e pare ne fushen e muzikes per te rritur ishin me kengen "Sonte eshte nata jote", te cilen e ka kenduar ne moshen 26 vjeqare ate keng e rexhistroi ne vitin 2000. Ndersa ne vitet 2001-2002 Antigona nuk ka te ndalu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Antigona Sejdiu

Miradije Aliu

Fikrije Lushaku

Lora Braha

Odeta Katundi

Sherife Sherifi

Enxhi Nini

Drita D'avanzo

Laureta Meci

Alisa Baraku


Tags: Antigona Rustolli, Antigona Rrustolli, Antigona Rostolli

Krijo Një Kartolinë