A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anisa Smajlaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Anisa Smajlaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Anisa Smajlaj merr pjesë në The Voice Of Albania 3. Në Shtator 2016, Anisa Smajlaj merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Kodi I Dashurise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Lily N

Ervisa

Sarentina Cako

Irida Pojani

Jola

Dea Strica

Jona

Ardita Begu


Tags: Anisa Smajlaj

Krijo Një Kartolinë