A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Andy Dj është një autor këngësh dhe dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. SHQIP: Lindur në një qytet të vogël të një vendi të vogël, ka qenë një rrugë e gjatë dhe e vështirë për t'u ndjekur për Andy Gramm. Por pasioni i tij për muzikën dhe talentin ka mbizotëruar! Ai është sot një nga Dj më të njohura në vendin e tij dhe një figurë shumë e njohur në Median. I lindur në vitin 1979 në Shqipëri, emigroi në Itali vetëm kur ishte 16 vjeç. Andy Grammi filloi kështu një rrugë shumë të gjatë në skenën elektronike. ENGLISH:...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Julkës

Anëtar i labelit

Threedots

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Zero

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

John Van Ride

Vali Corleone

Rudi

Erjon Beci

Julian Mustafa

Flamur Cana

Altin Sulku

Ervin Bushati

Bojken Lako

Albi Nako


Tags: Andy Dj, Dj Andy, Andy Gramm

Krijo Një Kartolinë