A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ana Kodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  115
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ana Kodra është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo studion në lice për piano. Është angazhuar në shumë festivale për fëmijë, ku ka marrë edhe shum çmime. Këngëtaret e preferuara të Anës janë Vaçe Zela dhe Edit Piaf, Ariana Grande etj. Një ndër pasionet e saj është të shkruaje poema, por së fundmi ka filluar të shkruajë dhe muzikë. Ana ëndërron të bëhet këngëtare dhe per teksteshqip shprehet: "Prirjet e para për muzikë i kam shfaqur që në moshë fare të vogël, që 3 vjec tërhiqja apo mundohesha ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

4 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rreze Bekteshi

Xhesika Pengili

Blinera Jashanica

Roderika Ukelli

Edueda Salihaj

Alisa Jerliu

Djellona Krasniqi

Diana Tahiri

Salije Bajrami

Roza Sadiku


Tags: Ana Kodra, Anna Kodra

Krijo Një Kartolinë