A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Amir Rexhepi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Amir Rexhepi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 22 Janar 2016, Amir Rexhepi publikon videoklipin "Pse Me Harrove"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arben Kernaja

Mel Duraku

Lindi Baksi

Misol Fasa

Novi

Omar

Vesel Kryeziu

Shaban Isenaj

Arsen Mani

Naim Smakolli (Nimi)


Tags: Amir Rexhepi

Krijo Një Kartolinë