A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Altin Tirona & Luluja - Escobar


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2018

2018-12-03T20:33:35

Më Shumë Nga

Luluja"Escobar" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Altin Tirona & Luluja.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Altin Tirona & Luluja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018