A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alma Koleci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Alma Koleci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 10 Prill 2017, Alma Koleci publikon videoklipin "E Dua Unë Po"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Altea

Mejba Kadija

Daniela Toçi

Lorent Qerimi

Fjolla Loku

Elona Sadiku

Edisa

Marigona Imeri

Dea Qerimi

Bleona Hasani


Tags: Alma Koleci

Krijo Një Kartolinë